RomânăRussianEnglish

WDM SFP module 100Base-FX

 

 

WDM SFP module 100Base-FX, 10km, 1310Tx/1550Rx, LC connector, with DDM

WDM SFP module 100Base-FX, 10km, 1550Tx/1310Rx, LC connector, with DDM

Curs Valutar

Curs oficial BNM 10.04.2020

EUR1EUR  19.8465
USD1USD  18.2774
RUB1RUB  0.2478
RON1RON  4.1072
UAH1UAH  0.6694

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: