RomânăRussianEnglish

 

50/125 FO simplex patch-cord LC/UPC - LC/UPC OM3 0,9mm

La depozit permanent avem: 3m.

На складе есть: 3м.

Curs Valutar

Curs oficial BNM 13.07.2020

EUR1EUR  19.3939
USD1USD  17.1712
RUB1RUB  0.2415
RON1RON  4.0053
UAH1UAH  0.6368

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: