RomânăRussianEnglish

 

50/125 FO Multi Mode duplex patch-cord SC/UPC - SC/UPC OM3

(OM3 поддерживает 10 Gigabit Ethernet на расстоянии макс. до 300 метров)

Curs Valutar

Curs oficial BNM 08.04.2020

EUR1EUR  20.2014
USD1USD  18.5683
RUB1RUB  0.2460
RON1RON  4.1806
UAH1UAH  0.6855

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: