RomânăRussianEnglish

62,5/125 FO Multi Mode duplex patch-cord FC/UPC - LC/UPC


Curs Valutar

Curs oficial BNM 09.04.2020

EUR1EUR  20.1290
USD1USD  18.5163
RUB1RUB  0.2447
RON1RON  4.1626
UAH1UAH  0.6787

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: