RomânăRussianEnglish

Media Converter 10/100M, WDM (Single fiber) 1310/1550nm, SM, 25KM, SC connector, external power supply

Media Converter 10/100M, WDM (Single fiber) 1550/1310nm, SM, 25KM, SC connector, external power supply

 

 

Curs Valutar

Curs oficial BNM 08.04.2020

EUR1EUR  20.2014
USD1USD  18.5683
RUB1RUB  0.2460
RON1RON  4.1806
UAH1UAH  0.6855

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: