RomânăRussianEnglish
29/01/2020 - Новое поступление SFP модулей PDF Imprimare Email
Noutăţi

Новое поступление:

- SFP+ модули 10G 1310nm 10km
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/483

- SFP+ модули 10G 1310nm 40km
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/484

- SFP+ модули 10G 1550nm 40km
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/485

- BiDi 155Mbps
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/480

- BiDi 1.25G LC 10km
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/41


 

Curs Valutar

Curs oficial BNM 29.03.2020

EUR1EUR  19.7760
USD1USD  18.0446
RUB1RUB  0.2313
RON1RON  4.0914
UAH1UAH  0.6405

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: