RomânăRussianEnglish
21/06/2021 - Поступление SFP модулей PDF Imprimare Email
Noutăţi

Новое поступление:

- SFP modul 10/100/1000 Mbps,Copper, Electrical, RJ45
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/434

- Одноволоконные BiDi SFP 1310T/1550R, 1G, 3km/10km/40km, LC or SC connector
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/41
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/433

- WDM Bidirectional SFP+ 10G module TX1270/RX1330, 10KM and 40KM
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/481

- SFP+ transceiver, 10G, SM, 1310nm, 10KM and 40KM, LC connector
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/483

- SFP+ module, 10G, MM, 850nm, LC connector, 0.3km
http://www.lanitron.net/ro/produse-si-servicii/471

 

Curs Valutar

Curs oficial BNM 20.09.2021

EUR1EUR  20.7697
USD1USD  17.6283
RUB1RUB  0.2427
RON1RON  4.1967
UAH1UAH  0.6610

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: