RomânăRussianEnglish

SFP+ transceiver, 10G, SM, 1310nm, 10KM, LC connector, with DDM

 

Exchange

Official BNM exchange rate on 02.04.2020

EUR1EUR  20.0693
USD1USD  18.3389
RUB1RUB  0.2328
RON1RON  4.1569
UAH1UAH  0.6624

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: