RomânăRussianEnglish

50/125 FO Multi Mode duplex patch-cord LC/UPC - SC/UPC OM3

(OM3 поддерживает 10 Gigabit Ethernet на расстоянии макс. до 300 метров)

Exchange

Official BNM exchange rate on 07.04.2020

EUR1EUR  20.1288
USD1USD  18.6369
RUB1RUB  0.2437
RON1RON  4.1677
UAH1UAH  0.6846

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: