RomânăRussianEnglish

50/125 FO simplex patch-cord SC/UPC - SC/UPC OM3 0,9mm

La depozit permanent avem: 3m.

На складе есть: 3м.

Exchange

Official BNM exchange rate on 07.04.2020

EUR1EUR  20.1288
USD1USD  18.6369
RUB1RUB  0.2437
RON1RON  4.1677
UAH1UAH  0.6846

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: