RomânăRussianEnglish
Products and equipment Active Equipment Module (SFP) pentru interfata WDM (BiDi) SFP Transceiver, LC connector

WDM (BiDi) SFP Transceiver, LC connector

Modulele SFP (Small Form-Factor Pluggable) cunoscute si sub denumirea de Mini-Gbic sunt echipamente compacte optice de emisie-recepţie utilizate în domeniul comunicaţiilor pe fibra optica (telecomunicaţii, transferuri de date, diverse aplicaţii).

SFP-urile sunt concepute pentru a sprijini comunicaţiile pe canalele de fibra optica dar si pe cele realizate pe alte standarde (ethernet, gigabit, SONET / SDH). Modulele laser folosite sunt clasa A si respecta standardele internationale IEC 60825.

 

Product Features:

  • Up to 1.25Gb/s data links
  • Single LC connector
  • RoHS compliant and Lead Free
  • 1km, 3km, 10km, 20km, 40km

 

Avem SFP module compatibile la cel mai bun pret cu toate comutatoarele cunoscute

Exchange

Official BNM exchange rate on 09.04.2020

EUR1EUR  20.1290
USD1USD  18.5163
RUB1RUB  0.2447
RON1RON  4.1626
UAH1UAH  0.6787

Abonează-te

Fii la curent cu toate ofertele şi noutăţile noastre. Înscrie-te la newsletter!

Nume:

Email: